Innowacyjność
Innowacja musi
być użyteczna!
W Grupie Arrant uważamy również, że innowacja to przede wszystkim połączenie dwóch elementów – odwagi i użyteczności, bez tego budowanie nowych rozwiązań nie jest możliwe.
Odwaga
To twój największy sprzymierzeniec. Pozwala odkrywać i wdrażać rozwiązania, które wcześniej wydawały się nieosiągalne i szalone.
Użyteczność
bez tego pomysł pozostaje tylko pomysłem. Innowacja musi być funkcjonalna – sprawiać, iż stare rozwiązania zaczynają błyszczeć nowym blaskiem.
To co osiągneliśmy
to nie koniec naszej drogi.
Innowacja ma to do siebie, że często prowadzi długimi i krętymi ścieżkami. Jednak jesteśmy na to przygotowani. Wiemy co jeszcze chcemy zmienić i usprawnić, ciągle mamy mnóstwo pomysłów nie tylko technologicznych.
Nasze innowacje
Agent Arrant
Aplikacja Online będąca centrum finansowym Pośredników Arrant. Pozwala w każdej chwili uzyskać dostęp do wszystkich informacji związanych z prowizjami. Umożliwia natychmiastowe rozliczenie swojej produkcji oraz bieżącą komunikację z zespołem obsługowym Arrant.
Arrant24
Aplikacja online służąca do sprawnego porównywania ofert wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych
z możliwością zakończenia procesu sprzedaży bezpośrednio w aplikacji. W ramach Arrant24 Pośrednicy otrzymują możliwość kredytowania polis ubezpieczeniowych.
Strefa Agenta
Platforma wymiany informacji wraz z dostępem do aplikacji sprzedażowych Arrant24, Agent Arrant oraz Arrant Cash . Osobisty panel zarządzania z dostępem do wszystkich dokumentów, materiałów, instrukcji, procedur i komunikatów płynących od Towarzystw Ubezpieczeniowych ale również bezpośrednio z Arrant.