O nas
Wiedza to potęga i tylko
ona przynosi sukces.
Wiedza jest naturalnym dopełnieniem doświadczenia – te dwie cechy zawsze idą ze sobą w parze. W Arrant sp. z o.o., pamiętamy, że ciągły rozwój osobisty i zawodowy jest jednym z najważniejszych czynników determinujących osiągnięcie założonych celów. Stąd też, dbamy o rozbudowany system szkoleń, wzajemne wsparcie i ciągłą wymianę doświadczeń w ramach naszej sieci sprzedaży.
Arrant na biznesowej mapie polski

Od momentu założenia spółki w 2014 roku wiemy jak kreować nasz wizerunek, w którym kierunku zmierzać i jak się rozwijać. Od poczatku mieliśmy konkretny plan działania i strategię, dzięki której mogliśmy w niecałe dwa lata zarejestrować podan 2 000 pośredników finansowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Grupa Arrant to pierwszy, tak duży projekt w nowej formule organizacyjnej działający w obszarze tradycyjnych multiagencji. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę stawiamy na innowacje, bezpieczeństo i współpracę. Dzięki tym wartościom możemy być pewni, że nasze działania przynoszą i będą przynosiły sukces. Już dzisiaj Arrant jest w ścisłej czołówce największych operatorów finansowych w kraju, a to nie ostatnie słowo.

Struktura
W strukturze zewnętrznej mamy blisko 2 000 osób, oraz Przedstawicielstwa i Partnerstwa Generalne.
Centrala Arrant mieści się w Warszawie, a nasi specjaliści pomagają Pośrednikom na terenie całego kraju. Specjalny zespół sprzedażowy jest dostępny także w terenie, w każdym miejscu, w którym działają nasi Agenci.
Zależy nam, aby Agenci otrzymywali pomoc w możliwie najszybszy i najsprawniejszy sposób.
Zarząd
Artur Pakuła - Prezes Zarządu
Na czele zespołu reprezentującego Arrant stoi Artur Pakuła, posiadający bogate doświadczenie, wyniesione z pracy w strukturach zarządczych sektora ubezpieczeń. Lata 2002-2013 to dla Artura Pakuły czas spędzony na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w strukturach MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Grupa Ergo Hestia, gdzie zajmował stanowisko Dyrektora Biura Sprzedaży i Marketingu, a następnie pełnił obowiązki Członka Zarządu. W latach wcześniejszych, również współpracował z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zajmując stanowiska managerskie. Poza wymiarem biznesowym, należy podkreślić, że Artur Pakuła jest osobą, którą cechuje serdeczność, komunikatywność, dokładność i profesjonalizm. Dla Artura Pakuły największą wartość w życiu stanowi rodzina, z którą z przyjemnością spędza każdą wolną chwilę. Prywatnie miłośnik polskiego kina lat 80-tych i szkockiej whisky. Ceni ludzi ambitnych i godnych zaufania.